Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie Tramwaj z zawodowcami na Dzień Wiosny.; commons.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Uczniowie ze szkół zawodowych będą zachęcać do nauki młodszych kolegów.

Kucharze, mechanicy czy ogrodnicy pojawią się w wiosennym tramwaju, który jutro (21.03) będzie kursował po Gorzowie. Reprezentanci 10 placówek m.in. tzw. Plastyka, Gastronomika, Ekonomika, Odzieżówki, Ogrodnika czy Mechanika będą chwalić się swoimi umiejętnościami. Ubrani w stroje odpowiednie do swoich zawodów opowiedzą młodym gorzowianom o szkołach, w których uczą się na co dzień.

Akcja skierowana jest do absolwentów gimnazjów i ich rodziców. Specjalny tramwaj będzie kursował w Dzień Wiosny (21.03). Odjazd o godz. 11. 07 z Wieprzyc, ostatni przejazd o godz. 15.17 z Piasków. Uczniowie w wiosennej bimbie tego dnia nie kasują biletów.

Czytaj też: Akademickie liceum w Gorzowie. Co to za szkoła?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy