Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie Tramwaj z zawodowcami na Dzień Wiosny.; commons.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Uczniowie ze szkół zawodowych będą zachęcać do nauki młodszych kolegów.

Kucharze, mechanicy czy ogrodnicy pojawią się w wiosennym tramwaju, który jutro (21.03) będzie kursował po Gorzowie. Reprezentanci 10 placówek m.in. tzw. Plastyka, Gastronomika, Ekonomika, Odzieżówki, Ogrodnika czy Mechanika będą chwalić się swoimi umiejętnościami. Ubrani w stroje odpowiednie do swoich zawodów opowiedzą młodym gorzowianom o szkołach, w których uczą się na co dzień.

Akcja skierowana jest do absolwentów gimnazjów i ich rodziców. Specjalny tramwaj będzie kursował w Dzień Wiosny (21.03). Odjazd o godz. 11. 07 z Wieprzyc, ostatni przejazd o godz. 15.17 z Piasków. Uczniowie w wiosennej bimbie tego dnia nie kasują biletów.

Czytaj też: Akademickie liceum w Gorzowie. Co to za szkoła?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy