Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie Tramwaj z zawodowcami na Dzień Wiosny.; commons.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Zawodowcy w wiosennym tramwaju w Gorzowie

Uczniowie ze szkół zawodowych będą zachęcać do nauki młodszych kolegów.

Kucharze, mechanicy czy ogrodnicy pojawią się w wiosennym tramwaju, który jutro (21.03) będzie kursował po Gorzowie. Reprezentanci 10 placówek m.in. tzw. Plastyka, Gastronomika, Ekonomika, Odzieżówki, Ogrodnika czy Mechanika będą chwalić się swoimi umiejętnościami. Ubrani w stroje odpowiednie do swoich zawodów opowiedzą młodym gorzowianom o szkołach, w których uczą się na co dzień.

Akcja skierowana jest do absolwentów gimnazjów i ich rodziców. Specjalny tramwaj będzie kursował w Dzień Wiosny (21.03). Odjazd o godz. 11. 07 z Wieprzyc, ostatni przejazd o godz. 15.17 z Piasków. Uczniowie w wiosennej bimbie tego dnia nie kasują biletów.

Czytaj też: Akademickie liceum w Gorzowie. Co to za szkoła?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy