Poczuj atmosferę Gorzowa i nakręć ją!

Zdjęcie z artykułu: Poczuj atmosferę Gorzowa i nakręć ją! Każdy może nakręcić Gorzów; Dariusz Bógdał / archiwum Urzędu Miasta
Ilustracja do artykułu Poczuj atmosferę Gorzowa i nakręć ją!

Fundacja Młodego Kina oraz Dyskusyjny Klub Filmowy Megaron zorganizowały konkurs dla filmowców amatorów. 

Chodzi o to, żeby przedstawić Gorzów, jego atmosferę, ludzi, architekturę czy tez ulubioną ulicę. Film nie może być dłuższy niż dwie minuty. Może być stworzony przez jedna osobę, ale także na przykład grupę znajomych.

Jak go nakręcić? Nic prostszego! wystarczy wziąć do ręki telefon, kamerę lub aparat i ruszać w miasto. Technika dowolna, najważniejsze żeby w interesujący sposób pokazać miasto lub jego część. Najlepsze dzieła zostaną nagrodzone.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 2 lipca do godziny 23:59. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.gorzow.pl.

 

Czytaj też: Mech z Kostrzyńskiej trafi na Gorzowskie Murawy! [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 30 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 25 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 28 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 50 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy