Oddajesz krew? Możesz otrzymać specjalne zniżki w Gorzowie i okolicy [ADRESY]

krew 4 Oddajesz krew? Możesz otrzymać specjalne zniżki w Gorzowie i okolicy [ADRESY]
Honorowi Dawcy Krwi mogą liczyć na wyjątkowe zniżki / rdelarosa0/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Oddajesz krew? Możesz otrzymać specjalne zniżki w Gorzowie i okolicy [ADRESY]

Honorowi Dawcy Krwi to prawdziwi bohaterowie. Najlepiej wiedzą o tym osoby, którym pomogli. Zasługują więc na wyjątkowe traktowanie. Przedsiębiorcy postanowili uhonorować ich specjalnymi zniżkami. Zobaczcie, gdzie obowiązują!

Dawcom w Darze to akcja przygotowana z myślą o Honorowych Dawcach Krwi. W zamian za ich poświęcenie właściciele firm przygotowali dla nich specjalne zniżki - nawet do 35%. Korzystać z nich można w wielu miejscach w Polsce, w tym również w Gorzowie i okolicy, wystarczy tylko okazać legitymację Honorowego Dawcy Krwi. Zajrzyjcie do galerii, by dowiedzieć się ile wynoszą i gdzie obowiązują zniżki!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: Te nazwy zupełnie nie oddają rzeczywistości. Zobacz, które ulice w Gorzowie mają "nietrafioną" nazwę [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy