Najstarszy lodołamacz, najdłuższy most i najwyższy pomnik. Poznajcie lubuskich rekordzistów! [GALERIA]

Pomnik Chrystusa w Świebodzinie 6 Najstarszy lodołamacz, najdłuższy most i najwyższy pomnik. Poznajcie lubuskich rekordzistów! [GALERIA]
Pomnik Chrystusa w Świebodzinie / Aw58/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu: Najstarszy lodołamacz, najdłuższy most i najwyższy pomnik. Poznajcie lubuskich rekordzistów! [GALERIA]

Lubuskie to prawdziwa perła wśród województw. I choć nie mamy gór, a do morza też jeszcze kawałek, mamy się czym pochwalić, a inne województwa mają nam czego zazdrościć. Jedną z takich rzeczy są lubuscy rekordziści. Chcecie wiedzieć, o co chodzi? Sprawdźcie!

Najwyższy, najstarszy, najdłuższy, w Polsce, Europie, na świecie. Być może trudno będzie wam w to uwierzyć, ale określenia te odnoszą się do miejsc, atrakcji i natury województwa lubuskiego. Okazuje się, że oprócz rozległych lasów i pięknych jezior nasz region skrywa jeszcze wiele ciekawych miejsc, które spokojnie mogą konkurować na arenie międzynarodowej.

Na liście atrakcji w Lubuskiem znajduje się wielu rekordzistów, o których nie mówi się tak dużo, a naprawdę warto. Poznajcie te wyjątkowe miejsca w naszym województwie.

Czytaj także: Najpiękniejsze jeziora w okolicy Gorzowa. Warto wybrać się tam latem [GALERIA]

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 27 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 22 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 25 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy