Motoryzacyjne atrakcje w Gorzowie. Nie lada gratka!

Zdjęcie z artykułu: Motoryzacyjne atrakcje w Gorzowie. Nie lada gratka! Podobne retro auta zobaczymy w Gorzowie.; pxhere.com
Ilustracja do artykułu Motoryzacyjne atrakcje w Gorzowie. Nie lada gratka!

Około 150 samochodów zabytkowych i tuningowanych do zobaczenia na Zawarciu.

Setki koni mechanicznych​, ryk silników i piękne kobiety - Motoweekend odbędzie się w Gorzowie.

Gratka głównie dla miłośników aut "różnej maści i wieku". W niedzielę (13.08) na Wale Okrężnym będzie sporo atrakcji. - Zobaczyć będzie można youngtimery, odrestaurowane klasyczne auta oraz samochody po tuningu - mówi Rafał Majkel Fiszer, współorganizator.

Przygotowano liczne pokazy m.in. Car Detailing czyli czyszczenie, renowacja i konserwacja aut na zewnątrz jak i wewnątrz. Chętni wezmą udział w konkursie Show&Shine. Swoje samochody trzeba zgłosić wcześniej, wypełniając formularz na facebookowym profilu wydarzenia.

Motoweekend już w niedzielę (13.08) na Zawarciu w Gorzowie przy Wale Okrężnym. Początek o godz. 10, zakończenie o godz. 18.

Czytaj też: Kobiety za kierownicą autobusów w Gorzowie. MZK czeka na zgłoszenia

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy