Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO] ...bo w orkiestrach jest siła.; materiały UM
Ilustracja do artykułu Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO]

Parada, mażoretki i koncerty. Muzycy pojawią się na gorzowskich skwerach i w parkach.

Przez dwa dni miasto będzie tętnić orkiestrami. Gorzów reprezentować będą dwa zespoły oraz roztańczone "Buziaki ". Posłuchać będzie można pięć orkiestr z Niemiec, Czech, Węgier, Litwy i Ukrainy.

W sobotę (20.05) od godz.13.30 muzycy zagrają w różnych częściach miasta. Głośno będzie na Dolinkach, Zawarciu, Staszica, Piaskach, Wieprzycach, Górczynie, Manhattanie i osiedlu Europejskim. W sumie zaprezentuje się ponad 350 artystów.

Na Placu Grunwaldzkim odbędzie się parada i oficjalne otwarcie. Początek o godz.15.30. Z kolei w niedzielę (21.05) muzyka zabrzmi w Parku Róż. Od godz. 14 zaprezentują się wszystkie orkiestry. Wstęp na imprezy wolny.

 Posłuchaj co o festiwalu mówi  Anna Wiśniewska, dyrygent gorzowskiej orkiestry:

Czytaj też: Miuosh kolejną gwiazdą Dni Gorzowa!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy