Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO] ...bo w orkiestrach jest siła.; materiały UM
Ilustracja do artykułu Marsz z humorem! W weekend rusza Alte Kameraden w Gorzowie [AUDIO]

Parada, mażoretki i koncerty. Muzycy pojawią się na gorzowskich skwerach i w parkach.

Przez dwa dni miasto będzie tętnić orkiestrami. Gorzów reprezentować będą dwa zespoły oraz roztańczone "Buziaki ". Posłuchać będzie można pięć orkiestr z Niemiec, Czech, Węgier, Litwy i Ukrainy.

W sobotę (20.05) od godz.13.30 muzycy zagrają w różnych częściach miasta. Głośno będzie na Dolinkach, Zawarciu, Staszica, Piaskach, Wieprzycach, Górczynie, Manhattanie i osiedlu Europejskim. W sumie zaprezentuje się ponad 350 artystów.

Na Placu Grunwaldzkim odbędzie się parada i oficjalne otwarcie. Początek o godz.15.30. Z kolei w niedzielę (21.05) muzyka zabrzmi w Parku Róż. Od godz. 14 zaprezentują się wszystkie orkiestry. Wstęp na imprezy wolny.

 Posłuchaj co o festiwalu mówi  Anna Wiśniewska, dyrygent gorzowskiej orkiestry:

Czytaj też: Miuosh kolejną gwiazdą Dni Gorzowa!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy