Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zdjęcie z artykułu: Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny! Na wiosnę przybędzie drzew w Gorzowie.; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zasadź drzewo na urodziny miasta z gorzowskim magistratem. Sadzonki rozdawane będą w centrum Gorzowa.

Urzędnicy przygotowali akcje, do których zapraszają mieszkańców. Najpierw na Górczynie w Parku 750-lecia posadzonych zostanie 76 drzew. - To taki symbol na 760 - lecie jubileuszu Gorzowa, czekamy na gorzowian - zachęca Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji UM. Najważniejsze są chęci, następnie odpowiednie buty oraz wiosenny nastrój. Łopaty i szpadle mają być dostępne na miejscu. Sadzenie rozpocznie się jutro (21.03) o godz.10 w parku przy ul. Czartoryskiego.

To nie koniec wiosennych działań. Od południa w centrum Gorzowa urzędnicy będą za darmo rozdawać drzewka do posadzenia na własnym terenie. O szczegółach mówi dyrektor Liberkowska:

Gorzowianie po drzewka będą mogli się zgłaszać jutro (21.03) na Starym Rynku w godz. od 12 do 15.30. Sadzonki pochodzą z Nadleśnictwa Kłodawa.

Przypomnijmy- na facebooku trwa akcja "760 lip na 760 - lecie Gorzowa". Chodzi o to, by każdy chętny posadził na swoim terenie przynajmniej jedną lipę.

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy