Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zdjęcie z artykułu: Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny! Na wiosnę przybędzie drzew w Gorzowie.; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zasadź drzewo na urodziny miasta z gorzowskim magistratem. Sadzonki rozdawane będą w centrum Gorzowa.

Urzędnicy przygotowali akcje, do których zapraszają mieszkańców. Najpierw na Górczynie w Parku 750-lecia posadzonych zostanie 76 drzew. - To taki symbol na 760 - lecie jubileuszu Gorzowa, czekamy na gorzowian - zachęca Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji UM. Najważniejsze są chęci, następnie odpowiednie buty oraz wiosenny nastrój. Łopaty i szpadle mają być dostępne na miejscu. Sadzenie rozpocznie się jutro (21.03) o godz.10 w parku przy ul. Czartoryskiego.

To nie koniec wiosennych działań. Od południa w centrum Gorzowa urzędnicy będą za darmo rozdawać drzewka do posadzenia na własnym terenie. O szczegółach mówi dyrektor Liberkowska:

Gorzowianie po drzewka będą mogli się zgłaszać jutro (21.03) na Starym Rynku w godz. od 12 do 15.30. Sadzonki pochodzą z Nadleśnictwa Kłodawa.

Przypomnijmy- na facebooku trwa akcja "760 lip na 760 - lecie Gorzowa". Chodzi o to, by każdy chętny posadził na swoim terenie przynajmniej jedną lipę.

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy