Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zdjęcie z artykułu: Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny! Na wiosnę przybędzie drzew w Gorzowie.; pixabay.com
Ilustracja do artykułu Gorzów sadzi drzewa na Dzień Wiosny!

Zasadź drzewo na urodziny miasta z gorzowskim magistratem. Sadzonki rozdawane będą w centrum Gorzowa.

Urzędnicy przygotowali akcje, do których zapraszają mieszkańców. Najpierw na Górczynie w Parku 750-lecia posadzonych zostanie 76 drzew. - To taki symbol na 760 - lecie jubileuszu Gorzowa, czekamy na gorzowian - zachęca Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji UM. Najważniejsze są chęci, następnie odpowiednie buty oraz wiosenny nastrój. Łopaty i szpadle mają być dostępne na miejscu. Sadzenie rozpocznie się jutro (21.03) o godz.10 w parku przy ul. Czartoryskiego.

To nie koniec wiosennych działań. Od południa w centrum Gorzowa urzędnicy będą za darmo rozdawać drzewka do posadzenia na własnym terenie. O szczegółach mówi dyrektor Liberkowska:

Gorzowianie po drzewka będą mogli się zgłaszać jutro (21.03) na Starym Rynku w godz. od 12 do 15.30. Sadzonki pochodzą z Nadleśnictwa Kłodawa.

Przypomnijmy- na facebooku trwa akcja "760 lip na 760 - lecie Gorzowa". Chodzi o to, by każdy chętny posadził na swoim terenie przynajmniej jedną lipę.

Czytaj też: Gorzów: Nie ma lipy, więc ją zasadź! Każdy może mieć swoje drzewo

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

43 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy