Gorzów: Bilety w zamian za odpady! Przynieś butelki, puszki, makulaturę [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Bilety w zamian za odpady! Przynieś butelki, puszki, makulaturę [AUDIO] Śmieci będzie można wymienić na bilety.; kłw
Ilustracja do artykułu Gorzów: Bilety w zamian za odpady! Przynieś butelki, puszki, makulaturę [AUDIO]

Gorzowskie Inneko rozda około 2,5 tysiąca wejściówek na koncerty, filmy czy atrakcje sportowe.

Tym razem w Dzień Ziemi (22.04) gorzowianie będą mogli pozbyć się butelek plastikowych, zużytego sprzętu elektronicznego czy makulatury. Im więcej odpadów, tym więcej wejściówek. - Mamy pulę bonusową. Jeżeli ktoś przyniesie więcej śmieci niż jest przewidziane w regulaminie, dodatkowo otrzyma kolejne bilety - zachęca Żaneta Domarecka z marketingu Inneko.

By dostać "podstawowy" bilet trzeba przynieść 20 butelek plastikowych lub 20 puszek aluminiowych, lub 5 kilogramów makulatury lub zużyty sprzęt elektroniczny czy elektryczny. Wejściówki zaoferowało około 30 instytucji m.in na łowisko wędkarskie, na bilard, na mecze piłki ręcznej czy na wakeboard.

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Bilety w zamian za odpady! Przynieś butelki, puszki, makulaturę [AUDIO] Zobaczyć będzie można cuda z kapsli, które wykonuje pan Andrzej.; materiały Inneko
Ilustracja do artykułu Gorzów: Bilety w zamian za odpady! Przynieś butelki, puszki, makulaturę [AUDIO]

Oprócz ekologicznego działania przygotowano atrakcje - pojazdy komunalne  i kapsle. O szczegółach mówi Żaneta Domarecka:

Akcja "Wymień odpady na kulturalne wypady" w sobotę (22.04) w na rynku GRH na Zawarciu. Początek o godz.12, do wyczerpania biletów.

Czytaj też: Weź kalosze i przyłącz się do sprzątania rzeki Srebrnej w Gorzowie [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

47 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy