Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO] Pociągi zajechały na Gorzów Wschodni.; kłw
Ilustracja do artykułu Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO]

- Nie wiemy gdzie jest komunikacja zastępcza, nie ma żadnych informacji - skarżyli się pasażerowie z Krzyża.

Pociągi jadące z Krzyża zatrzymują się przy ul. Teatralnej w Gorzowie. Z kolei z Kostrzyna na dworcu. Chcący jechać koleją dalej, muszą skorzystać z podstawionych autobusów, które kursują między Dworcową a Teatralną. - Zmiany nie zostały wystarczająco nagłośnione. Jesteśmy zdezorientowani, nie wiemy gdzie są autobusy - mówią pasażerowie, którzy przyjechali z Krzyża. Autokary czekają na parkingu Wydziału Spraw Społecznych, trzeba przejść przez tory.

Zdjęcie z artykułu: Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO] Autobusy parkują po drugiej stronie przystanku.; kłw
Ilustracja do artykułu Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO]

W pociągu o zmianach informuje konduktor. Są też ulotki PKP, które jednak nie dotarły do pasażerów. Na przystanku nie ma żadnej tablicy informacyjnej. - Na dworcu też cicho - opowiadają pasażerowie.Bilety kupić można w kasie na dworcu lub w pociągu.

W związku ze zmianami spowodowanymi remontem estakady, podróż wydłuży się maksymalnie o pół godziny. Wprowadzono korekty w rozkładach jazdy. 

Przypomnijmy- prace na stuletnim obiekcie rozpoczną się od wiaduktu przy Moście Staromiejskim i będą postępować w dwóch kierunkach.  Z kolei na dworcu przebudowany zostanie peron nr 2.Estakada ma być gotowa do końca 2018 roku. Cały koszt inwestycji to 111 mln zł.

Posłuchaj, co o zmianach mówią  pasażerowie:

Czytaj też: Ul. Warszawska ma być przejezdna w przyszłym tygodniu! Kierowcy w Gorzowie odetchną

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

43 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy