Wysiadka przy Teatralnej! Pasażerów kolei w Gorzowie czekają zmiany

Zdjęcie z artykułu: Wysiadka przy Teatralnej! Pasażerów kolei w Gorzowie czekają zmiany Gorzów Wschodni przez półtora roku będzie oblegany przez pasażerów.; MGA
Ilustracja do artykułu Wysiadka przy Teatralnej! Pasażerów kolei w Gorzowie czekają zmiany

Wydłużony czas podróży i zastępcza komunikacja - nowy przystanek Gorzów Wschodni gotowy na przyjęcie podróżnych.

Nowy przystanek Gorzów Wschodni zacznie działać od jutra (20.04). Wtedy na estakadzie kolejowej ruszą prace remontowe. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Dla pasażerów pociągów jadących do i z Krzyża oraz Kostrzyna przygotowano autobusy. Będą one kursować między przystankiem przy Teatralnej a dworcem. - Podróż przedłuży się maksymalnie do 30 minut – informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP. Taki rozkład jazdy ma obowiązywać do września 2018 roku. Bilety kupić będzie można na dworcu lub u konduktora.

Natomiast prace na stuletniej estakadzie rozpoczną się od wiaduktu przy Moście Staromiejskim i będą postępować w dwóch kierunkach. Roboty toczyć się będą od godz.6 do 22. Najemcy nisz pod estakadą będą informowani o przebiegu i zakresie remontu.

Ul.Chrobrego nie zostanie zamknięta. Wyłączone z ruch będą poszczególne pasy. Utrudnienia, za jakiś czas, pojawią się także na Spichrzowej i Nadbrzeżnej. W godzinach szczytu, przy przebudowie Warszawskiej - Teatralna, Składowa i Spichrzowa będą zakorkowane. Kierowcy proszeni są ostrożność.

Z kolei na dworcu przebudowany zostanie peron nr 2. Pojawi się system informacji, monitoring i winda. Zmodernizowana estakada ma być gotowa do końca 2018 roku. Cały koszt inwestycji to 111 mln zł.

Czytaj też: Gorzów: Tanie działki już od kwietnia! Zgłoszenia jeszcze tylko do czwartku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy