Wypadek na S3! Są utrudnienia w ruchu!

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na S3! Są utrudnienia w ruchu! Wypadek na S3; Materiały Prasowe KWP w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Wypadek na S3! Są utrudnienia w ruchu!

Na 77 kilometrze S3 w kierunku Gorzowa ruch odbywa się tylko prawym pasem. Kierowcy powinni zachować czujność.

Do wypadku doszło od strony Szczecina w kierunku Gorzowa. Kierująca samochodem osobowym 31-letnia kobieta, jadąc lewym pasem nie zauważyła robiącego się powoli korka i z impetem uderzyła w stojące przed nią auto - poinformował Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendant Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Nie ma jeszcze informacji o stanie ich zdrowia i rozlgłości obażeń. Autem, które zostało uderzone podróżowało dziecko.

Obecnie na miejscu pracuje między innymi policja. Ruch odbywa się tylko jednym, prawym pasem. Lewy jest zablokowany. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zwłaszcza, że wiele osób wraca z weekendowych wyjazdów i na S3 mogą się robić korki.

 

Czytaj też: Remont ulicy Sulęcińskiej w Gorzowie coraz bliżej

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 30 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 25 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 28 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 50 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy