Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie!

Zdjęcie z artykułu: Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie! Auta jechały z przeciwka i zderzyły się.; materiały KWP
Ilustracja do artykułu Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie!

Co było przyczyną wypadku? Na razie nie wiadomo. Policja bada sprawę.  

Do wypadku doszło w poniedziałek (15.05) około godz. 16 za skrzyżowaniem Matejki z Żeromskiego. - Ustalamy okoliczności zdarzenia, prawdopodobnie dwie osobówki zderzyły się czołowo – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego KWP.

Do szpitala na badania trafiło dziecko oraz dwie kobiety. Jednym autem podróżowała matka z rocznym maleństwem. Przewoziła puszki z farbami, które podczas hamowania przewróciły się i mogły uderzyć małego pasażera.

Z kolei w drugim samochodzie jechała rodzina z dwójką dzieci. Jego pasażerka jest pod opieką lekarzy. 38-letni kierowca był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy