Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie!

Zdjęcie z artykułu: Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie! Auta jechały z przeciwka i zderzyły się.; materiały KWP
Ilustracja do artykułu Trzy osoby ucierpiały w zderzeniu aut na ul. Matejki w Gorzowie!

Co było przyczyną wypadku? Na razie nie wiadomo. Policja bada sprawę.  

Do wypadku doszło w poniedziałek (15.05) około godz. 16 za skrzyżowaniem Matejki z Żeromskiego. - Ustalamy okoliczności zdarzenia, prawdopodobnie dwie osobówki zderzyły się czołowo – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego KWP.

Do szpitala na badania trafiło dziecko oraz dwie kobiety. Jednym autem podróżowała matka z rocznym maleństwem. Przewoziła puszki z farbami, które podczas hamowania przewróciły się i mogły uderzyć małego pasażera.

Z kolei w drugim samochodzie jechała rodzina z dwójką dzieci. Jego pasażerka jest pod opieką lekarzy. 38-letni kierowca był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy