Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Zdjęcie z artykułu: Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża PKP planuje kolejną duża inwestycję; Michał Obiegło/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Ponad 100 milionów złotych będzie kosztować gruntowna modernizacja torów i infrastruktury kolejowej. Na odnowioną trasę pociągi maja ruszyć za 3 lata. 

Do czerwca ma zostać opracowany szczegółowy plan inwestycji. Prace miałby się zakończyć do 2020 roku. Plany PKP na razie nie dotyczą elektryfikacji linii.

Przypomnijmy: połączenie do Krzyża jest jednym z ważniejszych dla gorzowian. Tamtędy jeżdżą m.in. pociągi do Poznania, Warszawy czy Krakowa.

Czytaj także:Gorzów: Więcej chętnych niż miejsc w przedszkolach. Będą nowe oddziały

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy