Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Zdjęcie z artykułu: Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża PKP planuje kolejną duża inwestycję; Michał Obiegło/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Ponad 100 milionów złotych będzie kosztować gruntowna modernizacja torów i infrastruktury kolejowej. Na odnowioną trasę pociągi maja ruszyć za 3 lata. 

Do czerwca ma zostać opracowany szczegółowy plan inwestycji. Prace miałby się zakończyć do 2020 roku. Plany PKP na razie nie dotyczą elektryfikacji linii.

Przypomnijmy: połączenie do Krzyża jest jednym z ważniejszych dla gorzowian. Tamtędy jeżdżą m.in. pociągi do Poznania, Warszawy czy Krakowa.

Czytaj także:Gorzów: Więcej chętnych niż miejsc w przedszkolach. Będą nowe oddziały

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy