Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista Policja pracuje na miejscu zdarzenia; commons.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (14.05). Na drodze S3 mogą jeszcze występować utrudnienia.

Sytuacja miała miejsce kilka minut po godzinie 12.00 na 123. kilometrze drogi ekspresowej S3 między Międzyrzeczem a Skwierzyną. 43 - letni motocyklista, jadący w kierunku Gorzowa, z nieznanych przyczyn zjechał na bok i uderzył w barierki - poinformował nas Mateusz Sławek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policja wraz ze służbami ratunkowymi przeprowadziły reanimację. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Na miejscu pracuje prokurator, który ustala dlaczego mogło dojść do zdarzenia. Na drodze cały czas występują utrudnienia w ruchu. S3 w kierunku Zielonej Góry jest przejezdna, natomiast w kierunku Gorzowa prowadzony jest objazd przez MOP Popowo.

 

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy