Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista Policja pracuje na miejscu zdarzenia; commons.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (14.05). Na drodze S3 mogą jeszcze występować utrudnienia.

Sytuacja miała miejsce kilka minut po godzinie 12.00 na 123. kilometrze drogi ekspresowej S3 między Międzyrzeczem a Skwierzyną. 43 - letni motocyklista, jadący w kierunku Gorzowa, z nieznanych przyczyn zjechał na bok i uderzył w barierki - poinformował nas Mateusz Sławek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policja wraz ze służbami ratunkowymi przeprowadziły reanimację. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Na miejscu pracuje prokurator, który ustala dlaczego mogło dojść do zdarzenia. Na drodze cały czas występują utrudnienia w ruchu. S3 w kierunku Zielonej Góry jest przejezdna, natomiast w kierunku Gorzowa prowadzony jest objazd przez MOP Popowo.

 

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na S3. Nie żyje motocyklista

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy