Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Zdjęcie z artykułu: Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony W drogach będzie trochę mniej dziur; em
Ilustracja do artykułu Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Dofinansowanie z rządowego programu rozwoju infrastruktury drogowej uzyskały 23 inwestycje. Samorządy dołożą własne pieniądze dzięki czemu za blisko 80 milionów złotych uda się wyremontować ponad 30 kilometrów dróg w województwie.

Gorzów otrzymał 3 miliony złotych na drugi etap remontu ulicy Kobylogórskiej - informowaliśmy o tym wcześniej. Pieniądze otrzymał także powiat gorzowski na modernizacje ulicy Narutowicza w Kostrzynie i drogi z Czechowa do Janczewa oraz Międzyrzecz - remont ulicy Świerczewskiego i Waszkiewicza.

Potrzeby były większe bo do urzędu wpłynęło 61 wniosków o dofinansowanie a pieniądze otrzymały - przypomnijmy - 23 inwestycje. 

Czytaj także:Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy