Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Zdjęcie z artykułu: Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony W drogach będzie trochę mniej dziur; em
Ilustracja do artykułu Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Dofinansowanie z rządowego programu rozwoju infrastruktury drogowej uzyskały 23 inwestycje. Samorządy dołożą własne pieniądze dzięki czemu za blisko 80 milionów złotych uda się wyremontować ponad 30 kilometrów dróg w województwie.

Gorzów otrzymał 3 miliony złotych na drugi etap remontu ulicy Kobylogórskiej - informowaliśmy o tym wcześniej. Pieniądze otrzymał także powiat gorzowski na modernizacje ulicy Narutowicza w Kostrzynie i drogi z Czechowa do Janczewa oraz Międzyrzecz - remont ulicy Świerczewskiego i Waszkiewicza.

Potrzeby były większe bo do urzędu wpłynęło 61 wniosków o dofinansowanie a pieniądze otrzymały - przypomnijmy - 23 inwestycje. 

Czytaj także:Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy