Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Zdjęcie z artykułu: Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony W drogach będzie trochę mniej dziur; em
Ilustracja do artykułu Prawie 35 milionów złotych na remonty dróg w województwie lubuskim. Gorzów dostanie 3 miliony

Dofinansowanie z rządowego programu rozwoju infrastruktury drogowej uzyskały 23 inwestycje. Samorządy dołożą własne pieniądze dzięki czemu za blisko 80 milionów złotych uda się wyremontować ponad 30 kilometrów dróg w województwie.

Gorzów otrzymał 3 miliony złotych na drugi etap remontu ulicy Kobylogórskiej - informowaliśmy o tym wcześniej. Pieniądze otrzymał także powiat gorzowski na modernizacje ulicy Narutowicza w Kostrzynie i drogi z Czechowa do Janczewa oraz Międzyrzecz - remont ulicy Świerczewskiego i Waszkiewicza.

Potrzeby były większe bo do urzędu wpłynęło 61 wniosków o dofinansowanie a pieniądze otrzymały - przypomnijmy - 23 inwestycje. 

Czytaj także:Szybciej i wygodniej pojedziemy pociągiem z Gorzowa do Krzyża

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy