Prawie 1,5 kilogram narkotyku w mieszkaniu w Gorzowie! Ujęto parę

Zdjęcie z artykułu: Prawie 1,5 kilogram narkotyku w mieszkaniu w Gorzowie! Ujęto parę Policja zarekwirowała różne rodzaje narkotyków.; materiały KWP Gorzów
Ilustracja do artykułu Prawie 1,5 kilogram narkotyku w mieszkaniu w Gorzowie! Ujęto parę

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę. Wartość towaru oszacowano na 80 tysięcy złotych.

Para 32-latków wcześniej była znana policji. Za posiadanie marihuany, amfetaminy i ecstasy grozi im do 10 lat więzienia. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Dzięki pracy operacyjnej funkcjonariusze trafili na trop pary. W środę (9.08) odwiedzili ich w domu. Podczas przeszukania mieszkania i samochodu znaleziono 1,2 kilograma marihuany, 200 gram amfetaminy oraz tabletki ecstasy. Wartość towaru oszacowano na 80 tysięcy złotych.

Policja wystąpiła do sądu o tymczasowy areszt dla pary. Sprawa jest rozwojowa.

Czytaj też: Gorzów: Szajka włamywała sie do tirów i ukradła sprzęt warty 2 mln zł!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy