Pijany, bez prawa jazdy i ubezpieczenia! Kierowca szarżował w Przytocznej

Zdjęcie z artykułu: Pijany, bez prawa jazdy i ubezpieczenia! Kierowca szarżował w Przytocznej Kierowca miał 1,16 promila alkoholu w organizmie.; materiały KWP Gorzów
Ilustracja do artykułu Pijany, bez prawa jazdy i ubezpieczenia! Kierowca szarżował w Przytocznej

31-latka po pościgu zatrzymali policjanci. Za swoje zachowanie będzie się tłumaczył przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (6.08) w Przytocznej, na drodze K-24. 

Nieodpowiedzialny kierowca jechał z nadmierną prędkością - 71 km/h. Mundurowi prowadzili kontrole i próbowali zatrzymać osobówkę. Jednak 31-letni kierowca wyminął patrol i zaczął uciekać. Za nim ruszył pościg.

Robert T. łamał przepisy wykonując niebezpieczne manewry. Auto w końcu wylądowało w rowie. Kierowca wysiadł z auta i uciekał pieszo. Po kilkudziesięciu metrach ujęła go policja. Okazało się, że 31-latek miał ponad promil alkoholu w organiźmie. Do tego nie posiadał prawa jazdy i ubezpieczenia OC.

Robert T. za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu do pięciu lat więzienia.

Czytaj też: Festiwal w Kostrzynie zakończony. Policjanci nadal pracują

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy