No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO] Czy miasto zerwie umowę z wykonawcą Warszawskiej?; kłw
Ilustracja do artykułu No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Trwa frezowanie Warszawskiej oraz poprawianie usterek. Urzędnicy jak i mieszkańcy są poirytowani przedłużającym się remontem.

- Jeżeli wykonawca Warszawskiej przekona nas, że jest w stanie do końca maja skończyć remont, a coraz trudniej jest mi wierzyć w ich zapewnienia, to jesteśmy zdeterminowani rozwiązać z nim umowę - mówi prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

Przypomnijmy - remont ulicy Warszawskiej miał zakończyć się w listopadzie ubiegłego roku. Terminy kilkakrotnie przesuwano. Obecnie ostateczna data oddania do użytku jednej z głównych ulic w mieście to 31 maja.

Jak informował Artur Radziński, wiceprezydenta Gorzowa - do końca miesiąca Warszawska ma być przejezdna w stronę Jagiełły. Zakończenie całej inwestycji w wakacje.

Czytaj też: Odcinkiem ul. Warszawskiej w Gorzowie przejedziemy w maju! Nowy plan prac [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy