No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO] Czy miasto zerwie umowę z wykonawcą Warszawskiej?; kłw
Ilustracja do artykułu No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Trwa frezowanie Warszawskiej oraz poprawianie usterek. Urzędnicy jak i mieszkańcy są poirytowani przedłużającym się remontem.

- Jeżeli wykonawca Warszawskiej przekona nas, że jest w stanie do końca maja skończyć remont, a coraz trudniej jest mi wierzyć w ich zapewnienia, to jesteśmy zdeterminowani rozwiązać z nim umowę - mówi prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki:

Przypomnijmy - remont ulicy Warszawskiej miał zakończyć się w listopadzie ubiegłego roku. Terminy kilkakrotnie przesuwano. Obecnie ostateczna data oddania do użytku jednej z głównych ulic w mieście to 31 maja.

Jak informował Artur Radziński, wiceprezydenta Gorzowa - do końca miesiąca Warszawska ma być przejezdna w stronę Jagiełły. Zakończenie całej inwestycji w wakacje.

Czytaj też: Odcinkiem ul. Warszawskiej w Gorzowie przejedziemy w maju! Nowy plan prac [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy