Nie żyje 7-latek! Tragedia w Górkach Santockich pod Gorzowem

Zdjęcie z artykułu: Nie żyje 7-latek! Tragedia w Górkach Santockich pod Gorzowem Do tragedii doszło w Górkach Santockich.; Staszek99/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Nie żyje 7-latek! Tragedia w Górkach Santockich pod Gorzowem

Sprawą zajmuje się gorzowska prokuratura. Do dramatu doszło w poniedziałkowe popołudnie (7.08).

Okoliczności tragedii na razie nie są znane. - Czekamy na wyniki sekcji zwłok, która powinna określić przyczynę śmierci – informuje Mariola Sienkiewicz, prokurator.

Według nieoficjalnych informacji – chłopiec miał włożyć głowę między szczebelki łóżka. Sam nie mógł się wydostać i się udusił. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (7.08) około godz.14.

 - Dostaliśmy zgłoszenie, lekarz na miejscu stwierdził zgon dziecka, okoliczności ustala prokuratura – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego KWP. Podczas tragedii w jednorodzinnym domu była matka chłopca. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów. Wstępnie wydarzenie zakwalifikowano jako nieumyślne spowodowanie śmierci.

Czytaj też: Utonięcie było przyczyną śmierci 7-latki w Gorzowie. Matka i konkubent usłyszeli zarzuty [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy