Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii

Zdjęcie z artykułu: Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii Zamiast do Świecka trafił za kratki; materiał prasowy KWP w Gorzowie.
Ilustracja do artykułu Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii

Kierowca ciężarówki zdemolował bariery na autostradzie w okolicach Torzymia. Do poważniejszego wypadku nie doszło bo zainterweniowali inny kierowcy. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był pod wpływem narkotyków. 

Ciężarówka z naczepą jechała w poniedziałek w nocy w kierunku Świecka. W pewnym momencie samochód zjechał na lewy pas i zahaczył o barierę energochłonną. Pojazd zanim się zatrzymał jechał jeszcze około 300 metrów niszcząc barierę. 

Dwóch innych kierowców zatrzymało swoje samochody i ruszyło w kierunku ciężarówki. Okazało się , że jej kierowca nie jest w stanie samodzielnie wyjść z samochodu. Próbował za to uruchomić swój pojazd ale mężczyźni zabrali mu kluczyki i wezwali policję. 

Kierowca ciężarówki - obywatel Grecji - był trzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem. Kolejne przeprowadzono narkotesterem nie pozostawiło wątpliwości - mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy zatrzymanym blisko osiem gramów marihuany. 

Samochód trafił na policyjny parking a jego kierowca odpowie za posiadanie narkotyków i kierowanie pod ich wpływem. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.   

Czytaj także: No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy