Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii

Zdjęcie z artykułu: Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii Zamiast do Świecka trafił za kratki; materiał prasowy KWP w Gorzowie.
Ilustracja do artykułu Narkotyczny odlot na A2. Mogło dojść do tragedii

Kierowca ciężarówki zdemolował bariery na autostradzie w okolicach Torzymia. Do poważniejszego wypadku nie doszło bo zainterweniowali inny kierowcy. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był pod wpływem narkotyków. 

Ciężarówka z naczepą jechała w poniedziałek w nocy w kierunku Świecka. W pewnym momencie samochód zjechał na lewy pas i zahaczył o barierę energochłonną. Pojazd zanim się zatrzymał jechał jeszcze około 300 metrów niszcząc barierę. 

Dwóch innych kierowców zatrzymało swoje samochody i ruszyło w kierunku ciężarówki. Okazało się , że jej kierowca nie jest w stanie samodzielnie wyjść z samochodu. Próbował za to uruchomić swój pojazd ale mężczyźni zabrali mu kluczyki i wezwali policję. 

Kierowca ciężarówki - obywatel Grecji - był trzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem. Kolejne przeprowadzono narkotesterem nie pozostawiło wątpliwości - mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy zatrzymanym blisko osiem gramów marihuany. 

Samochód trafił na policyjny parking a jego kierowca odpowie za posiadanie narkotyków i kierowanie pod ich wpływem. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.   

Czytaj także: No mercy czyli bez litości - władze Gorzowa coraz bliższe rozwiązania umowy z Taumerem! [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy