Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO] Uczniowie z gimnazjum nr 4 w Gorzowie; MGA
Ilustracja do artykułu Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO]

Dzisiaj uczniowie pisali część przyrodniczo-matematyczną. O wrażenia po egzaminie zapytaliśmy gorzowskich trzecioklasistów. 

To był już drugi, a zarazem ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych. Dzisiaj uczniowie zmierzyli się z fizyką, biologią, geografią, chemią i matematyką. Jak przyznają uczniowie z gimnazjum nr 4 w Gorzowie: na teście pojawiło się wszystko co najgorsze. Były bryły, łańcuch pokarmowy czy układ pierwiastków chemicznych.

Posłuchaj jakie zadania musieli rozwiązać trzecioklasiści:

Przypomnijmy: wczoraj młodzież przystąpiła do części humanistycznej egzaminu. Większość uczniów wyszła z sal z uśmiechem na twarzy. Zgodnie twierdzili, że nie było trudno. Dzisiaj nastroje wyglądały już zupełnie inaczej.

- Matematyka nie była najgorsza, ale przedmioty przyrodnicze to koszmar - powiedzieli uczniowie gorzowskiej "czwórki".

A już jutro ostatni dzień egzaminów. Na trzecioklasistów czekają języki obce. Egzamin na poziomie podstawowym rozpoczyna się o godzinie 9.00.

Przypomnijmy: oficjalne wyniki będą znane 16 czerwca.

 

Czytaj też: Rozprawka o marzeniach i historyczne daty. Egzamin nie był trudny - mówią gimnazjaliści z Gorzowa [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy