Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO] Uczniowie z gimnazjum nr 4 w Gorzowie; MGA
Ilustracja do artykułu Gorzów: Trudna przyroda, nieco łatwiejsza matematyka. Kolejny dzień egzaminów gimnazjalnych [AUDIO]

Dzisiaj uczniowie pisali część przyrodniczo-matematyczną. O wrażenia po egzaminie zapytaliśmy gorzowskich trzecioklasistów. 

To był już drugi, a zarazem ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych. Dzisiaj uczniowie zmierzyli się z fizyką, biologią, geografią, chemią i matematyką. Jak przyznają uczniowie z gimnazjum nr 4 w Gorzowie: na teście pojawiło się wszystko co najgorsze. Były bryły, łańcuch pokarmowy czy układ pierwiastków chemicznych.

Posłuchaj jakie zadania musieli rozwiązać trzecioklasiści:

Przypomnijmy: wczoraj młodzież przystąpiła do części humanistycznej egzaminu. Większość uczniów wyszła z sal z uśmiechem na twarzy. Zgodnie twierdzili, że nie było trudno. Dzisiaj nastroje wyglądały już zupełnie inaczej.

- Matematyka nie była najgorsza, ale przedmioty przyrodnicze to koszmar - powiedzieli uczniowie gorzowskiej "czwórki".

A już jutro ostatni dzień egzaminów. Na trzecioklasistów czekają języki obce. Egzamin na poziomie podstawowym rozpoczyna się o godzinie 9.00.

Przypomnijmy: oficjalne wyniki będą znane 16 czerwca.

 

Czytaj też: Rozprawka o marzeniach i historyczne daty. Egzamin nie był trudny - mówią gimnazjaliści z Gorzowa [AUDIO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

44 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy