Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca W czerwcową noc imprezy w całym Gorzowie; fot. MO
Ilustracja do artykułu Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Urzędnicy potwierdzili termin 9. edycji gorzowskiej wersji nocy muzeów. W planach tradycyjne koncerty, wystawy, imprezy w wielu punktach miasta.

Na szlak kulturalny wyruszymy w nocy z 10 na 11 czerwca. Specjalne propozycje przygotują m.in. najważniejsze miejskie placówki kulturalne: teatr, filharmonia czy muzeum. Na pewno nie zabraknie koncertów gorzowskich zespołów. Swój pomysł na szlak mogą zgłaszać także stowarzyszenia, fundacje, kluby, restauracje ale także nieformalne grupy artystyczne. Urząd czeka na nie do 18 maja. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Przypomnijmy: Nocny Szlak Kulturalny to zwykle kilkadziesiąt imprez, które odbywają się w kilkunastu punktach miasta. W ubiegłym roku zorganizowano ponad 100 wydarzeń. Gorzowianie mogli m.in. pobawić się na koncertach, oglądać filmy ,wystawy ale także pograć w gry planszowe czy obserwować gwiazdy.

Czytaj także:Gorzów: Więcej chętnych niż miejsc w przedszkolach. Będą nowe oddziały

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy