Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca W czerwcową noc imprezy w całym Gorzowie; fot. MO
Ilustracja do artykułu Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Urzędnicy potwierdzili termin 9. edycji gorzowskiej wersji nocy muzeów. W planach tradycyjne koncerty, wystawy, imprezy w wielu punktach miasta.

Na szlak kulturalny wyruszymy w nocy z 10 na 11 czerwca. Specjalne propozycje przygotują m.in. najważniejsze miejskie placówki kulturalne: teatr, filharmonia czy muzeum. Na pewno nie zabraknie koncertów gorzowskich zespołów. Swój pomysł na szlak mogą zgłaszać także stowarzyszenia, fundacje, kluby, restauracje ale także nieformalne grupy artystyczne. Urząd czeka na nie do 18 maja. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Przypomnijmy: Nocny Szlak Kulturalny to zwykle kilkadziesiąt imprez, które odbywają się w kilkunastu punktach miasta. W ubiegłym roku zorganizowano ponad 100 wydarzeń. Gorzowianie mogli m.in. pobawić się na koncertach, oglądać filmy ,wystawy ale także pograć w gry planszowe czy obserwować gwiazdy.

Czytaj także:Gorzów: Więcej chętnych niż miejsc w przedszkolach. Będą nowe oddziały

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy