Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca W czerwcową noc imprezy w całym Gorzowie; fot. MO
Ilustracja do artykułu Gorzów: ruszamy na szlak kulturalny. Wymarsz w nocy z 10 na 11 czerwca

Urzędnicy potwierdzili termin 9. edycji gorzowskiej wersji nocy muzeów. W planach tradycyjne koncerty, wystawy, imprezy w wielu punktach miasta.

Na szlak kulturalny wyruszymy w nocy z 10 na 11 czerwca. Specjalne propozycje przygotują m.in. najważniejsze miejskie placówki kulturalne: teatr, filharmonia czy muzeum. Na pewno nie zabraknie koncertów gorzowskich zespołów. Swój pomysł na szlak mogą zgłaszać także stowarzyszenia, fundacje, kluby, restauracje ale także nieformalne grupy artystyczne. Urząd czeka na nie do 18 maja. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Przypomnijmy: Nocny Szlak Kulturalny to zwykle kilkadziesiąt imprez, które odbywają się w kilkunastu punktach miasta. W ubiegłym roku zorganizowano ponad 100 wydarzeń. Gorzowianie mogli m.in. pobawić się na koncertach, oglądać filmy ,wystawy ale także pograć w gry planszowe czy obserwować gwiazdy.

Czytaj także:Gorzów: Więcej chętnych niż miejsc w przedszkolach. Będą nowe oddziały

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy