Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud!

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud! Do tragedii doszło w wieżowcu przy Piłsudskiego.; kłw
Ilustracja do artykułu Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud!

Po dramacie przy Piłsudskiego w Gorzowie dziewczynka błyskawicznie wraca do zdrowia.

Jak podaje Gazeta Wyborcza – 5-latka na tyle czuje się dobrze, że odwiedziła swoje przedszkole. Lekarze przewidywali kalectwo i długą rehabilitację, bo wystąpił niedowład lewej strony. Po 40 dniach od zdarzenia Ola wyszła ze szpitala i robi to co każde dziecko.

Przypomnijmy - 5-latka w wieczór 3 kwietnia spadła z balkonu na szóstym piętrze. Upadła na trawę. Z pękniętą nerką, śledzioną oraz obrzękiem głowy trafiła do szpitala w Gorzowie. Ola przeszła operację, wprowadzono ją w śpiączkę. Pod dwóch tygodniach została wybudzona.

Feralnego dnia dziewczynka z młodszym bratem sam była w domu. Matka wyszła szukać psa, który uciekł na spacerze. Wtedy Ola pojawiła się na balkonie. Sylwii S. postawiono zarzut nieumyślnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Miała 0,8 promila alkoholu w organizmie. Sprawę prowadzi gorzowska prokuratura.

Czytaj też: Matka 5-letniej Aleksandry z zarzutami. Dziecko wypadło z balkonu w Gorzowie [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy