Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud!

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud! Do tragedii doszło w wieżowcu przy Piłsudskiego.; kłw
Ilustracja do artykułu Gorzów: Ola mówi i biega, po upadku z balkonu to cud!

Po dramacie przy Piłsudskiego w Gorzowie dziewczynka błyskawicznie wraca do zdrowia.

Jak podaje Gazeta Wyborcza – 5-latka na tyle czuje się dobrze, że odwiedziła swoje przedszkole. Lekarze przewidywali kalectwo i długą rehabilitację, bo wystąpił niedowład lewej strony. Po 40 dniach od zdarzenia Ola wyszła ze szpitala i robi to co każde dziecko.

Przypomnijmy - 5-latka w wieczór 3 kwietnia spadła z balkonu na szóstym piętrze. Upadła na trawę. Z pękniętą nerką, śledzioną oraz obrzękiem głowy trafiła do szpitala w Gorzowie. Ola przeszła operację, wprowadzono ją w śpiączkę. Pod dwóch tygodniach została wybudzona.

Feralnego dnia dziewczynka z młodszym bratem sam była w domu. Matka wyszła szukać psa, który uciekł na spacerze. Wtedy Ola pojawiła się na balkonie. Sylwii S. postawiono zarzut nieumyślnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Miała 0,8 promila alkoholu w organizmie. Sprawę prowadzi gorzowska prokuratura.

Czytaj też: Matka 5-letniej Aleksandry z zarzutami. Dziecko wypadło z balkonu w Gorzowie [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy