Gorzów: Czterolatek sam opuścił przedszkole. Jak? Sprawę bada policja

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Czterolatek sam opuścił przedszkole. Jak? Sprawę bada policja Przedszkole mieści się przy ulicy Obotryckiej; wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Gorzów: Czterolatek sam opuścił przedszkole. Jak? Sprawę bada policja

Do sytuacji doszło wczoraj przed godziną 12.00. Dziecko opuściło jedną z placówek i błąkało się po mieście.

Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 11.40. Niespełna pięcioletni chłopiec samodzielnie opuścił przedszkole. Policja nie chce zdradzać o którą placówkę chodzi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sytuacja miała miejsce w prywatnym przedszkolu przy ulicy Obotryckiej.

Dziecko spacerowało po mieście kilka minut. Chłopca zauważyła przechodząca kobieta i odprowadziła go z powrotem do placówki. 

- Obecnie trwają czynności wyjaśniające. Badamy sprawę i ustalamy czy nie doszło do złamania prawa - powiedział Mateusz Sławek, z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

Dla dobra sprawy policja nie ujawni więcej szczegółów.

 

Czytaj też: Za mało informacji o zmianach! Pasażerowie zdezorientowani na przystanku Gorzów Wschodni [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy