Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon Kot jest pod opieką weterynarza; TOZ Gorzów / facebook.com
Ilustracja do artykułu Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Gorzowie potrzebuje wsparcia na leczenie.

Chodzi o niewidomego kota, którego ogon został obdarty ze skóry i mięśni. Zwierzę, na skutek szybkiej interwencji przeżyło, ale potrzebne są pieniądze na jego leczenie. Niezbędna jest amputacja ogona. 

Nie wiadomo jeszcze co się dokładnie stało. Czy ktoś celowo okaleczył zwierzę czy na przykład przez przypadek zaplątało się w ogrodzenie. Żadnych śladów na razie nie znaleziono. Sprawa została zgłoszona na policję.

Jeśli ktoś chciałby pomóc może wesprzeć finansowo gorzowski TOZ. Szczegóły można znaleźć na facebookowym profilu Towarzystwo opieki nad Zwierzętami Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Czytaj też: Amfetamina i marihuana. Trójka gorzowian i narkobiznes!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy