Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon Kot jest pod opieką weterynarza; TOZ Gorzów / facebook.com
Ilustracja do artykułu Gorzów: Brutalność człowieka czy nieszczęśliwy wypadek? Kot stracił ogon

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Gorzowie potrzebuje wsparcia na leczenie.

Chodzi o niewidomego kota, którego ogon został obdarty ze skóry i mięśni. Zwierzę, na skutek szybkiej interwencji przeżyło, ale potrzebne są pieniądze na jego leczenie. Niezbędna jest amputacja ogona. 

Nie wiadomo jeszcze co się dokładnie stało. Czy ktoś celowo okaleczył zwierzę czy na przykład przez przypadek zaplątało się w ogrodzenie. Żadnych śladów na razie nie znaleziono. Sprawa została zgłoszona na policję.

Jeśli ktoś chciałby pomóc może wesprzeć finansowo gorzowski TOZ. Szczegóły można znaleźć na facebookowym profilu Towarzystwo opieki nad Zwierzętami Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Czytaj też: Amfetamina i marihuana. Trójka gorzowian i narkobiznes!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy