Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie Szpital zaprasza na bezpłatne badania; Materiały prasowe Szpitala w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Nasza lecznica przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ,,Okuliści kontra jaskra". Bezpłatne badania oczu już w najbliższą sobotę. 

Z badań będą mogły skorzystać osoby, które przynajmniej od roku nie sprawdzały wzroku i nie chorowały na jaskrę. Lekarze będą czekać w sobotę (18 marca) od 9.00 do 11.00 w Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej przy ulicy Dekerta (niski parter).

Jaskra to jedna z najgroźniejszych chorób oczu, która może doprowadzić nawet do utraty wzroku. W Polsce choroba może dotyczyć nawet 800 tysięcy osób. 

Czytaj także:Internauci wyklikali lodówki i mikrofalówki! Sprzęt jest już w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jesienna ramówka TVP 2017: M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz

Jesienna ramówka TVP 2017: M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz

Jesienna ramówka TVP 2017 - co zobaczą widzowi w najbliższych miesiącach? Nie zabraknie najpopularniejszych polskich seriali takich jak M jak miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz oraz programu Jaka to melodia?.

11 min
Gortat Team vs Wojsko Polskie 2017: transmisja. Gdzie oglądać wielki mecz?

Gortat Team vs Wojsko Polskie 2017: transmisja. Gdzie oglądać wielki mecz?

Wielki Mecz z udziałem znanych gwiazd już 30 lipca 2017. Czy zaplanowana jest transmisja na żywo? Przekonajcie się i sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl

19 min
Córka Whitney Houston śpiewa hit Adele [VIDEO]

Córka Whitney Houston śpiewa hit Adele [VIDEO]

Bobbi Kristina śpiewa przebój Adele - w drugą rocznicę śmierci córki Whitney Houston w sieci pojawiło się wzruszające nagranie. Bobbi miała talent wokalny jak mama?

45 min
Jaki kształt ma kabestan? Pytanie w Milionerach

Jaki kształt ma kabestan? Pytanie w Milionerach

Jaki kształt ma kabestan? Odpowiedź na te pytanie już teraz na ESKA.pl

47 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy