Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie Szpital zaprasza na bezpłatne badania; Materiały prasowe Szpitala w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Nasza lecznica przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ,,Okuliści kontra jaskra". Bezpłatne badania oczu już w najbliższą sobotę. 

Z badań będą mogły skorzystać osoby, które przynajmniej od roku nie sprawdzały wzroku i nie chorowały na jaskrę. Lekarze będą czekać w sobotę (18 marca) od 9.00 do 11.00 w Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej przy ulicy Dekerta (niski parter).

Jaskra to jedna z najgroźniejszych chorób oczu, która może doprowadzić nawet do utraty wzroku. W Polsce choroba może dotyczyć nawet 800 tysięcy osób. 

Czytaj także:Internauci wyklikali lodówki i mikrofalówki! Sprzęt jest już w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 26 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 21 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 24 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 46 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy