Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie Szpital zaprasza na bezpłatne badania; Materiały prasowe Szpitala w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Nasza lecznica przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ,,Okuliści kontra jaskra". Bezpłatne badania oczu już w najbliższą sobotę. 

Z badań będą mogły skorzystać osoby, które przynajmniej od roku nie sprawdzały wzroku i nie chorowały na jaskrę. Lekarze będą czekać w sobotę (18 marca) od 9.00 do 11.00 w Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej przy ulicy Dekerta (niski parter).

Jaskra to jedna z najgroźniejszych chorób oczu, która może doprowadzić nawet do utraty wzroku. W Polsce choroba może dotyczyć nawet 800 tysięcy osób. 

Czytaj także:Internauci wyklikali lodówki i mikrofalówki! Sprzęt jest już w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo i Artemida w Milionerach

Apollo powinien zwracać się do Artemidy... Takie mitologiczne pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytanie kim był Apollo dla Artemidy zapraszamy na ESKA.pl.

36 min
Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia - jej wartość jest wynikiem... Matematyczne pytanie w Milionerach

Silnia to funkcja której wartość jest wynikiem.. Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.

39 min
Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Co jest atrybutem serialowego doktora House'a - w Milionerach

Atrybut doktora house ? Takie pytanie padło w Milionerach. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi zapraszamy na ESKA.pl.

45 min
Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber zapomniał słów do Despacito [VIDEO]

Justin Bieber najwyraźniej ma problemy z pamięcią lub... nauką języków obcych. Gwiazdor zapomniał swoich wersów po hiszpańsku w remiksie megahitu Despacito.

4 godz. 28 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy