Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie Szpital zaprasza na bezpłatne badania; Materiały prasowe Szpitala w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Gdzie bezpłatnie zbadamy wzrok? Zaprasza szpital w Gorzowie

Nasza lecznica przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ,,Okuliści kontra jaskra". Bezpłatne badania oczu już w najbliższą sobotę. 

Z badań będą mogły skorzystać osoby, które przynajmniej od roku nie sprawdzały wzroku i nie chorowały na jaskrę. Lekarze będą czekać w sobotę (18 marca) od 9.00 do 11.00 w Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej przy ulicy Dekerta (niski parter).

Jaskra to jedna z najgroźniejszych chorób oczu, która może doprowadzić nawet do utraty wzroku. W Polsce choroba może dotyczyć nawet 800 tysięcy osób. 

Czytaj także:Internauci wyklikali lodówki i mikrofalówki! Sprzęt jest już w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy