Długi weekend na lubuskich drogach. Sprawdź policyjne statystyki

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend na lubuskich drogach. Sprawdź policyjne statystyki Policja podsumowała długi weekend; Materiały Prasowe KWP w Gorzowie
Ilustracja do artykułu Długi weekend na lubuskich drogach. Sprawdź policyjne statystyki

Od środy do niedzieli (14-16.06) mundurowi prowadzili wzmożone kontrole. na drogach można było zauważyć więcej niż zazwyczaj patroli.

Podczas długiego weekendu lubuskie drogi były oblegane. Niestety, nie wszyscy kierujący wykazali się odpowiedzialnością i należytą uwagą.

Jak informuje policja łącznie doszło do ośmiu wypadków, w których zginęła jedna osoba, a czternaście zostało rannych. Dodatkowo mundurowi zatrzymali 32 nietrzeźwych kierujących. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W całej Polsce doszło natomiast do 439 wypadków. Zginęły w nich 32 osoby, a 574 zostało rannych. 

Przypomnijmy: zbliża się lato, pogoda jest coraz ładniejsza, więc coraz więcej osób decyduje się na weekendowe wyjazdy za miasto. Dlatego kierujący powinni zachować szczególną czujność i ostrożność.

 

Czytaj też: Jak bezpiecznie jeździć rowerem? Podpowiedzą strażnicy miejscy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

3 godz. 30 min.
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 25 min.
Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim 2017: PROGRAM, DOJAZD - wszystko w jednym miejscu

Life Festival Oświęcim to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju. Jaki jest program LGO 2017? Jak najłatwiej dojechać na festiwal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

5 godz. 28 min.
C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL na Tomorrowland?! Powody, że powinien tam zagrać!

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!

5 godz. 50 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy