50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat!

Zdjęcie z artykułu: 50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat! Kierowca ledwo trzymał się na nogach.; Marek Waraksa/KMP
Ilustracja do artykułu 50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat!

Mężczyzna w podgorzowskiej Baczynie samochodem dostawczym uciekał przed patrolem policji, który chciał go skontrolować.

- Nie udało się wykonać badania alkomatem, bo kierowca był w stanie upojenia - opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego KWP. Pobrano od niego krew. Wyniki mają być znane w ciągu 30 dni.

W aucie podróżowała także 40-letnia kobieta. Miała w organizmie 2 promile alkoholu. Gdy kierowca wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór (20.04). W Baczynie jadącego od strony Gorzowa dostawczego busa chcieli skontrolować policjanci. Kierowca zjechał na pobocze, ale nagle przyspieszył, uderzył w radiowóz i odjechał. Za nim ruszyła policja. Parę kilometrów dalej 50-latek wjechał w pole, gdzie został zatrzymany.

Czytaj też: Gorzów: Czterolatek sam opuścił przedszkole. Jak? Sprawę bada policja

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

47 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy