50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat!

Zdjęcie z artykułu: 50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat! Kierowca ledwo trzymał się na nogach.; Marek Waraksa/KMP
Ilustracja do artykułu 50-letni kierowca trzeźwieje na komendzie w Gorzowie. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat!

Mężczyzna w podgorzowskiej Baczynie samochodem dostawczym uciekał przed patrolem policji, który chciał go skontrolować.

- Nie udało się wykonać badania alkomatem, bo kierowca był w stanie upojenia - opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego KWP. Pobrano od niego krew. Wyniki mają być znane w ciągu 30 dni.

W aucie podróżowała także 40-letnia kobieta. Miała w organizmie 2 promile alkoholu. Gdy kierowca wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór (20.04). W Baczynie jadącego od strony Gorzowa dostawczego busa chcieli skontrolować policjanci. Kierowca zjechał na pobocze, ale nagle przyspieszył, uderzył w radiowóz i odjechał. Za nim ruszyła policja. Parę kilometrów dalej 50-latek wjechał w pole, gdzie został zatrzymany.

Czytaj też: Gorzów: Czterolatek sam opuścił przedszkole. Jak? Sprawę bada policja

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy