5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: 5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie Do tragedii doszło w bloku przy Piłsudskiego.; kłw
Ilustracja do artykułu 5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie

Jak udało nam sie nieoficjalnie dowiedzieć - stan dziewczynki, która na początku kwietnia wypadła z balkonu, jest o wiele lepszy.

5-latka jest nadal pod ciągłą obserwacją. Po wybudzeniu jej zdrowie pozwoliło na przeniesie na oddział chirurgii dziecięcej. Nie ma zagrożenia życia.

Tydzień temu (10.04) Ola przeszła laparotomię czyli lekarze otworzyli jamę brzuszną, by sprawdzić stan narządów. Dziecko spędziło na OIOM-ie kilkanaście dni. Było w ciężkim stanie, po upadku z szóstego piętra doznało wewnętrznego wielonarządowego urazu. Lekarze wprowadzili dziewczynkę w stan śpiączki farmakologicznej.

Przypomnijmy - 3 kwietnia 5-latka wypadła z balkonu wieżowca przy Piłsudskiego. W domu była tylko z 3-letnim bratem, a matka Sylwia S. wyszła szukać psa, który uciekł na spacerze. Sprawę prowadzi prokuratura, która 23-latce postawiła zarzut nieumyślnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. W chwili zdarzenia kobieta miała 0,8 promila alkoholu.

Czytaj też: Matka 5-letniej Aleksandry z zarzutami. Dziecko wypadło z balkonu w Gorzowie [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy