5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie

Zdjęcie z artykułu: 5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie Do tragedii doszło w bloku przy Piłsudskiego.; kłw
Ilustracja do artykułu 5-letnia Ola wybudzona, przebywa na chirurgii dziecięcej szpitala w Gorzowie

Jak udało nam sie nieoficjalnie dowiedzieć - stan dziewczynki, która na początku kwietnia wypadła z balkonu, jest o wiele lepszy.

5-latka jest nadal pod ciągłą obserwacją. Po wybudzeniu jej zdrowie pozwoliło na przeniesie na oddział chirurgii dziecięcej. Nie ma zagrożenia życia.

Tydzień temu (10.04) Ola przeszła laparotomię czyli lekarze otworzyli jamę brzuszną, by sprawdzić stan narządów. Dziecko spędziło na OIOM-ie kilkanaście dni. Było w ciężkim stanie, po upadku z szóstego piętra doznało wewnętrznego wielonarządowego urazu. Lekarze wprowadzili dziewczynkę w stan śpiączki farmakologicznej.

Przypomnijmy - 3 kwietnia 5-latka wypadła z balkonu wieżowca przy Piłsudskiego. W domu była tylko z 3-letnim bratem, a matka Sylwia S. wyszła szukać psa, który uciekł na spacerze. Sprawę prowadzi prokuratura, która 23-latce postawiła zarzut nieumyślnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. W chwili zdarzenia kobieta miała 0,8 promila alkoholu.

Czytaj też: Matka 5-letniej Aleksandry z zarzutami. Dziecko wypadło z balkonu w Gorzowie [AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

45 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy