22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: 22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO] Modernizacja rozpocznie się od wiaduktu przy Moście Staromiejskim.; P.Nisiewicz/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu 22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO]

Nisze zamykane będą sukcesywnie, pojawią się utrudnienia w ruchu.

Inwestycja ma niewielki poślizg, bowiem miała się rozpocząć w połowie maja. - Dogrywamy wszystkie techniczne i organizacyjne sprawy, by roboty szły sprawnie – informuje Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK.

Najpierw remontowane będą nisze na Bulwarze Wschodnim. Odbywać się to będzie etapami - po trzy lokale. Jednocześnie modernizowana będzie estakada - najpierw przy Moście Staromiejskim. Ulice nie będą zamykane, ruch będzie ograniczony. Na pewno będzie ciasno, zwłaszcza, że nie wiadomo kiedy zakończy się przebudowa ul. Warszawskiej.

Przypomnijmy - remont ma ruszyć 22 maja. W sumie prace rozpoczęły się w ubiegłym roku od pustych nisz. W kwietniu uruchomiono przystanek Gorzów Wschodni przy Teatralnej, by pociągi miały się gdzie zatrzymywać. Teraz kolej na estakadę, na której pojawi się nowy tor, przebudowanych zostanie pięć wiaduktów. Z kolei na dworcu uruchomiony zostanie peron nr 2 oraz winda. Koszt inwestycji to 111 mln zł. Ma się ona zakończyć na jesień przyszłego roku.

Posłuchaj szczegółów modernizacji estakady:

Czytaj też: Dziewięć firm chce zaprojektować nowe przedszkole w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy