22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: 22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO] Modernizacja rozpocznie się od wiaduktu przy Moście Staromiejskim.; P.Nisiewicz/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu 22 maja ruszą prace na estakadzie w Gorzowie! [AUDIO]

Nisze zamykane będą sukcesywnie, pojawią się utrudnienia w ruchu.

Inwestycja ma niewielki poślizg, bowiem miała się rozpocząć w połowie maja. - Dogrywamy wszystkie techniczne i organizacyjne sprawy, by roboty szły sprawnie – informuje Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK.

Najpierw remontowane będą nisze na Bulwarze Wschodnim. Odbywać się to będzie etapami - po trzy lokale. Jednocześnie modernizowana będzie estakada - najpierw przy Moście Staromiejskim. Ulice nie będą zamykane, ruch będzie ograniczony. Na pewno będzie ciasno, zwłaszcza, że nie wiadomo kiedy zakończy się przebudowa ul. Warszawskiej.

Przypomnijmy - remont ma ruszyć 22 maja. W sumie prace rozpoczęły się w ubiegłym roku od pustych nisz. W kwietniu uruchomiono przystanek Gorzów Wschodni przy Teatralnej, by pociągi miały się gdzie zatrzymywać. Teraz kolej na estakadę, na której pojawi się nowy tor, przebudowanych zostanie pięć wiaduktów. Z kolei na dworcu uruchomiony zostanie peron nr 2 oraz winda. Koszt inwestycji to 111 mln zł. Ma się ona zakończyć na jesień przyszłego roku.

Posłuchaj szczegółów modernizacji estakady:

Czytaj też: Dziewięć firm chce zaprojektować nowe przedszkole w Gorzowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

46 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy