Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

Zdjęcie z artykułu: Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe! Ulica Spichrzowa także wymaga łatania; MGA
Ilustracja do artykułu Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

W pierwszej kolejności naprawiane są duże dziury, które są niebezpieczne dla kierowców. Jeżeli pogoda pozwala – mocno nie pada deszcz - na drogach pracują nawet dwie ekipy.

W najbliższych dniach zespoły remontowe pojawią się przynajmniej na kilku gorzowskich ulicach. Świeżych łat ale i czasowych utrudnień możecie spodziewać się m.in. na Kościuszki, Bohaterów Lenino, Szczecińskiej, Czartoryskiego, Spichrzowej, Małorolnych, Żytniej i Cichej. Na łatanie dziur w budżecie Gorzowa – jak na razie – zapisano około 1 milion 500 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: o nowych i uciążliwych dziurach w drodze można poinformować urzędników, trzeba zadzwonić pod numer telefonu 95 73 55 716.

Czytaj także:Prezydent Gorzowa boi się korków. Skrzyżowanie przy Warszawskiej będzie przejezdne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy