Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

Zdjęcie z artykułu: Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe! Ulica Spichrzowa także wymaga łatania; MGA
Ilustracja do artykułu Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

W pierwszej kolejności naprawiane są duże dziury, które są niebezpieczne dla kierowców. Jeżeli pogoda pozwala – mocno nie pada deszcz - na drogach pracują nawet dwie ekipy.

W najbliższych dniach zespoły remontowe pojawią się przynajmniej na kilku gorzowskich ulicach. Świeżych łat ale i czasowych utrudnień możecie spodziewać się m.in. na Kościuszki, Bohaterów Lenino, Szczecińskiej, Czartoryskiego, Spichrzowej, Małorolnych, Żytniej i Cichej. Na łatanie dziur w budżecie Gorzowa – jak na razie – zapisano około 1 milion 500 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: o nowych i uciążliwych dziurach w drodze można poinformować urzędników, trzeba zadzwonić pod numer telefonu 95 73 55 716.

Czytaj także:Prezydent Gorzowa boi się korków. Skrzyżowanie przy Warszawskiej będzie przejezdne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy