Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

Zdjęcie z artykułu: Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe! Ulica Spichrzowa także wymaga łatania; MGA
Ilustracja do artykułu Wielkie łatanie dziur w Gorzowie. Wiemy gdzie w najbliższym czasie pojawią się ekipy remontowe!

W pierwszej kolejności naprawiane są duże dziury, które są niebezpieczne dla kierowców. Jeżeli pogoda pozwala – mocno nie pada deszcz - na drogach pracują nawet dwie ekipy.

W najbliższych dniach zespoły remontowe pojawią się przynajmniej na kilku gorzowskich ulicach. Świeżych łat ale i czasowych utrudnień możecie spodziewać się m.in. na Kościuszki, Bohaterów Lenino, Szczecińskiej, Czartoryskiego, Spichrzowej, Małorolnych, Żytniej i Cichej. Na łatanie dziur w budżecie Gorzowa – jak na razie – zapisano około 1 milion 500 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: o nowych i uciążliwych dziurach w drodze można poinformować urzędników, trzeba zadzwonić pod numer telefonu 95 73 55 716.

Czytaj także:Prezydent Gorzowa boi się korków. Skrzyżowanie przy Warszawskiej będzie przejezdne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski śpiewa na żywo polski cover wielkiego przeboju The Kelly Family. To prawdopodobnie najgorszy występ w historii polskiego show-biznesu.

43 min
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 maja 2017, 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

26 maja 2017, 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

26 maja 2017, 19:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy