Gorzów: Kolejne utrudnienia na Spichrzowej. Zamknięty trzeci odcinek drogi

Zdjęcie z artykułu: Gorzów: Kolejne utrudnienia na Spichrzowej. Zamknięty trzeci odcinek drogi Trwają prace przy estakadzie; Daniel Adamski / gorzow.pl
Ilustracja do artykułu Gorzów: Kolejne utrudnienia na Spichrzowej. Zamknięty trzeci odcinek drogi

Już od dzisiaj (17.07) z ruchu wyłączono około 50-metrowy odcinek drogi od ulicy Pionierów w kierunku Herberta.

Utrudnienia związane są trwającymi na estakadzie pracami. Jednocześnie nadal nie da się przejechać od Chrobrego do Pionierów.

Na tę chwilę zamknięty jest więc cały jeden pas Spichrzowej, na odcinku około 170 metrów w kierunku Cichońskiego. Ulica od Herberta do Chrobrego jest jednokierunkowa. Bez zmian pozostała organizacja ruchu na skrzyżowaniu Chrobrego - Spichrzowa - Nadbrzeżna - Most Staromiejski.

Następne utrudnienia już w środę. Wtedy rozpoczną się prace na zachodnim odcinku estakady pomiędzy ulicą Łazienki a Zaułek. Na Spichrzowej i Nadbrzeżnej jezdnia będzie zwężona i ulica stanie się jednokierunkowa. Na Młyńskiej natomiast po obu stronach jezdni będzie obowiązywał zakaz parkowania.

 

Czytaj też: Gorzów rozkopany. Co czeka kierowców?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.

26 lipca 2017, 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  

26 lipca 2017, 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl

26 lipca 2017, 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

26 lipca 2017, 16:49
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy